O ING Banku Śląskim

cytowana osoba

Naszą rolę w gospodarce definiujemy jako służenie klientom w podejmowaniu właściwych decyzji finansowych. Bardzo nam zależy, aby włączyć klientów do procesu kreowania i rozwoju naszej instytucji. To znaczy, że chcemy z każdym dniem lepiej spełniać misję, którą sobie wyznaczyliśmy. Ciągły dialog z klientem, zrozumienie jego potrzeb oraz sposób obsługi to nasze przewagi konkurencyjne.

Nasz bank funkcjonuje w złożonym otoczeniu, mierząc się z licznymi wyzwaniami. Obejmują one zmiany klimatyczne, sytuacje geopolityczną, elementy zmian cywilizacyjnych – w tym upowszechniania się technologii cyfrowych, które dotyczą każdego z nas – a także zmiany regulacyjne. Musimy sprostać tym wyzwaniom. Oznacza to, że musimy stworzyć organizację, która potrafi szybko się uczyć, szybko przekazywać informacje i wiedzę, ale też w prawidłowy sposób komunikować się z otoczeniem gospodarczym.

Chcemy być zdolni do sprostania tym wyzwaniom i służyć naszym klientom w podejmowaniu właściwych decyzji. Aby to osiągnąć, musimy być bankiem, który nadąża za zmianami. Musimy być bankiem, który proponuje nowe wzorce zachowań, wykorzystujące nowe narzędzia i metody do sprostania tym wyzwaniom.

Brunon Bartkiewicz
Prezes ING Banku Śląskiego

O Banku

Więcej

Co nas wyróżnia

Więcej

Nasze wyniki finansowe

Więcej

Etyka, wartości i compliance – podstawy

Więcej
setting
poprzednia strona
następna strona
scroll to top